Контакт

Адреса: Булевар 8-ми Септември бр. 13
1000 Скопје,
Република Македонија
- Во објектот на пливачкиот базен "Борис Трајковски", од десна страна

Емаил:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел. 071 243 373